3. League Northeast
3. League Northeast STATS
Results
Date | Time | Match | Last matches | 1 | X | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | Last matches | Match | Last matches | 1 | X | 2 | |||||
04/07/24 | 09:00 |
|
Chernolomets Kubrat |
6-1 | Kubrat |
|
- | - | - | |||
04/13/24 | 09:00 |
|
Benkovski Isperih Dorostol |
3-2 | Dorostol |
|
- | - | - | |||
09:00 |
|
Lokomotiv Ruse Riltsi |
0-2 | Riltsi |
|
- | - | - | ||||
09:00 |
|
Dunav ot Ruse II Chernolomets |
0-4 | Chernolomets |
|
- | - | - | ||||
04/14/24 | 09:00 |
|
Cherno more II Ustrem Donchevo |
2-2 | Ustrem Donchevo |
|
- | - | - | |||
09:00 |
|
Kubrat Septemvri Tervel |
0-4 | Septemvri Tervel |
|
- | - | - | ||||
04/17/24 | 09:00 |
|
Spartak Varna II Ludogorets III |
2-1 | Ludogorets III |
|
- | - | - | |||
10:00 |
|
Lokomotiv Ruse Dunav ot Ruse II |
6-5 | Dunav ot Ruse II |
|
- | - | - | ||||
10:00 |
|
Septemvri Tervel Ludogorets III |
10:00 | Ludogorets III |
|
- | - | - | ||||
04/20/24 | 09:00 |
|
Septemvri Tervel Dunav ot Ruse II |
09:00 | Dunav ot Ruse II |
|
- | - | - |
Standings
Northeast | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Team | MP | W | D | L | G | Pts | Form | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | AVG G | ||
1. | Ludogorets III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Fratria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Chernolomets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Spartak Varna II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Cherno more II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Septemvri Tervel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Benkovski Isperih | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Riltsi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
9. | Dorostol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
10. | Ustrem Donchevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
11. | Svetkavitsa Targovishte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
12. | Dunav ot Ruse II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
13. | Lokomotiv Ruse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
14. | Kubrat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
15. | Sportist General Toshevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
16. | Volov Shumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |