Tercera - Group 14
-
Španělsko - Tercera - Group 14
- La Liga
- La Liga 2
-
- Tercera - Playoffs
- Tercera - Group 10
- Tercera - Group 18
- Tercera - Group 6
- Tercera - Group 16
- Tercera - Group 11
- Tercera - Group 5
- Tercera - Group 1
- Tercera - Group 12
- Tercera - Group 7
- Tercera - Group 2
- Tercera - Group 13
- Tercera - Group 8
- Tercera - Group 3
- Tercera - Group 14
- Tercera - Group 9
- Tercera - Group 17
- Tercera - Group 4
- Tercera - Group 15
- Copa Del Rey
- Super Cup
-
women
- Primera Division Women
- Segunda Division Femenina
- Segunda Division Women
-
youth
- Spain Youth League
-
- Liga Nacional Juvenil: Group 11
- Liga Nacional Juvenil: Group 6
- Liga Nacional Juvenil: Group 14
- Liga Nacional Juvenil: Group 1
- Liga Nacional Juvenil: Group 12
- Liga Nacional Juvenil: Group 7
- Liga Nacional Juvenil: Group 15
- Liga Nacional Juvenil: Group 2
- Liga Nacional Juvenil: Group 13
- Liga Nacional Juvenil: Group 8
- Liga Nacional Juvenil: Group 16
- Liga Nacional Juvenil: Group 3
- Liga Nacional Juvenil: Group 17
- Liga Nacional Juvenil: Group 9
- Liga Nacional Juvenil: Group 4
- Liga Nacional Juvenil: Group 10
- Liga Nacional Juvenil: Group 5
- Liga Nacional Juvenil: Canarias
-
regional
- Copa de la Reina
- Copa Federacion
- Supercopa de Catalunya
- Autonómicas: Canarias - Gran Canaria 2nd Phase
- Autonómicas: Canarias - Gran Canaria 1
- Liga Nacional Juvenil: Canarias - Gran Canaria
- Autonómicas: Cataluña - GR 3
- Autonómicas: C Valenciana - GR 2
- Autonómicas: Extremadura - Ascenso Campeones
- Autonómicas : Canarias - Tenerife 3rd Round
- Autonómicas: Baleares - Menorca
- Autonómicas: Baleares - Mallorca A
- División De Honor Juvenil - Group 2
- Autonómicas: C Madrid - GR 2
- Copa del Rey Juvenil
- Autonómicas: Extremadura - GR 1
- Copa Catalunya
- Primera Nacional Femenina - Group 4
- Autonómicas: Ibiza - Ascenso 1st Round
- Autonómicas: Asturias
- Liga Vasca Cadete
- Autonómicas: C Valenciana - Finals
- Autonómicas: Canarias - Gran Canaria 2
- Autonómicas: Canarias - Gran Canaria
- Primera Nacional Femenina - Group 3
- Autonómicas: Melilla
- Autonómicas: C Valenciana - GR 3
- Autonómicas: - Extremadura - Perman.1st Round
- Primera División RFEF: Championship - Final
- Autonómicas: Euskadi - Álava
- Autonómicas: Baleares - Mallorca B
- División De Honor Juvenil - Group 1
- Autonómicas: Galicia - Gr 2
- Supercopa Femenina
- Autonómicas: Extremadura - GR 2
- Primera Federación Femenina
- División De Honor Juvenil - Group 6
- Autonómicas: Extremadura - Ascenso 1st Round
- Autonómicas: Castilla León - GR A
- Cadete de Honor Gipuzkoa
- Autonómicas: Baleares - Finals
- Autonómicas: La Rioja
- Autonómicas: C Valenciana - Nord
- Primera Nacional Femenina - Group 6
- Autonómicas: Ceuta
- Autonómicas: C Valenciana - GR 4
- Autonómicas : Canarias - Tenerife 1st Round
- Copa Catalunya Femenina
- Autonómicas: Aragón - GR 1
- Autonómicas: Cantabria
- División De Honor Juvenil - Group 5
- Autonómicas: Baleares Promotion Round
- Autonómicas: Extremadura - GR 3
- Autonómicas: Canarias - Tenerife 2
- División De Honor Juvenil - Group 3
- Autonómicas: Castilla León - GR B
- Preferente Cadete Gipuzkoa
- Autonómicas: C Valenciana - Sud
- Primera Nacional Femenina - Group 7
- Autonómicas: Navarra - 2nd Phase
- Autonómicas: Euskadi - Vizcaya
- Autonómicas: Castilla León - Finals
- Autonómicas: Extremadura - GR 4
- Autonómicas : Canarias - Tenerife 2nd Round
- Copa Andalucía Femenina
- Autonómicas: Aragón - GR 3
- Autonómicas: Castilla LM - Gr 1
- Segunda Division RFEF: Promotion play-off
- Autonómicas: Castilla LM - Ascenso Finals
- Autonómicas: Andalucía - GR 1
- Autonómicas: Canarias - Tenerife 1
- División De Honor Juvenil - Group 4
- Autonómicas: Galicia - GR 1
- Infantil Handi Gipuzkoa
- Primera Nacional Femenina - Group 5
- Autonómicas: La Rioja - 2nd Phase
- Autonómicas: C Madrid - GR 1
- Autonómicas: Galicia - Ascenso
- Autonómicas: Murcia
- Segunda Division RFEF: Relegation play-off
- Autonómicas : Navarra - Ascenso
- Autonómicas: Baleares - Ibiza
- Liga Nacional Juvenil: Canarias - Tenerife
- Autonómicas: Cataluña - GR 1
- Autonómicas: Castilla LM - Gr 2
- Liga Nacional Juvenil
- Autonómicas: Andalucía - GR 2
- Autonómicas: C Valenciana - GR 1
- División De Honor Juvenil - Group 7
- Autonómicas: Navarra
- Cadete Honor Femenino Gipuzkoa
- Primera Nacional Femenina - Group 2
- Autonómicas: Murcia - Relegation PO
- Autonómicas: Euskadi - Guipúzcoa
- Liga Vasca Femenina
- Autonómicas: Cataluña - GR 2
- Autonómicas: Aragón - GR 2
- Primera Division RFEF: Promotion
- Season 2023/2024
Tercera - Group 14 STATISTIKY
Zápasy
Datum | Čas | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datum | Čas | Forma | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | |||||
05/05/24 | 13:00 |
|
Montehermoso Diocesano |
0-0 | Diocesano |
|
275 | 260 | -133 | |||
05/10/24 | 14:00 |
|
Atlético Pueblonuevo Don Álvaro |
2-2 | Don Álvaro |
|
- | - | - | |||
05/12/24 | 05:00 |
|
RCP Valverdeno Calamonte |
6-2 | Calamonte |
|
- | - | - | |||
05:30 |
|
Don Benito Montehermoso |
9-0 | Montehermoso |
|
- | - | - | ||||
06:00 |
|
Diocesano Jerez |
3-0 | Jerez |
|
- | - | - | ||||
06:15 |
|
Azuaga CD Coria |
1-0 | CD Coria |
|
- | - | - | ||||
06:30 |
|
Fuente Cantos Jaraíz |
3-3 | Jaraíz |
|
- | - | - | ||||
12:00 |
|
Moralo Arroyo |
2-0 | Arroyo |
|
- | - | - | ||||
12:00 |
|
Castuera Olivenza |
3-0 | Olivenza |
|
- | - | - | ||||
12:00 |
|
Villafranca Trujillo |
2-0 | Trujillo |
|
- | - | - |
Tabulka
Group 14 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Don Benito | 34 | 23 | 7 | 4 | 71:13 | 76 |
|
2.25 | 24% | 1.3 | 3.1 | 68% | 44% | 2.47 |
2. | CD Coria | 34 | 19 | 12 | 3 | 58:20 | 69 |
|
1.63 | 35% | 1.3 | 4.3 | 59% | 38% | 2.29 |
3. | Azuaga | 33 | 16 | 11 | 6 | 46:31 | 59 |
|
2.50 | 45% | 0.8 | 1.4 | 72% | 40% | 2.33 |
4. | Villafranca | 34 | 15 | 10 | 9 | 45:26 | 55 |
|
1.63 | 41% | 1.6 | 1.9 | 65% | 32% | 2.09 |
5. | Moralo | 34 | 15 | 8 | 11 | 55:44 | 53 |
|
1.63 | 56% | 1.4 | 1.7 | 76% | 53% | 2.91 |
6. | Castuera | 34 | 15 | 7 | 12 | 49:37 | 52 |
|
1.88 | 44% | 0.9 | 1.1 | 71% | 53% | 2.53 |
7. | Diocesano | 34 | 14 | 7 | 13 | 50:46 | 49 |
|
2.00 | 53% | 0.7 | 2.6 | 74% | 59% | 2.82 |
8. | Jaraíz | 33 | 13 | 4 | 16 | 50:52 | 43 |
|
1.63 | 48% | 0.7 | 1.4 | 79% | 64% | 3.09 |
9. | Atlético Pueblonuevo | 34 | 12 | 7 | 15 | 35:45 | 43 |
|
1.63 | 47% | 0.9 | 0.7 | 74% | 41% | 2.35 |
10. | Jerez | 34 | 11 | 9 | 14 | 41:52 | 42 |
|
1.63 | 53% | 1.5 | 2.0 | 82% | 59% | 2.74 |
11. | Calamonte | 33 | 9 | 14 | 10 | 39:51 | 41 |
|
0.63 | 61% | 1.3 | 2.2 | 76% | 55% | 2.73 |
12. | Arroyo | 34 | 10 | 11 | 13 | 33:39 | 41 |
|
1.00 | 44% | 1.3 | 1.7 | 68% | 35% | 2.12 |
13. | Olivenza | 33 | 10 | 10 | 13 | 31:40 | 40 |
|
0.75 | 42% | 1.2 | 1.6 | 60% | 36% | 2.15 |
14. | Trujillo | 34 | 8 | 14 | 12 | 30:38 | 38 |
|
1.13 | 53% | 1.5 | 2.7 | 68% | 32% | 2.00 |
15. | Don Álvaro | 34 | 7 | 11 | 16 | 30:50 | 32 |
|
0.25 | 50% | 1.8 | 3.4 | 79% | 26% | 2.35 |
16. | RCP Valverdeno | 33 | 8 | 8 | 17 | 37:56 | 32 |
|
1.13 | 55% | 1.5 | 1.8 | 73% | 48% | 2.82 |
17. | Montehermoso | 33 | 7 | 11 | 15 | 33:62 | 32 |
|
0.75 | 55% | 1.3 | 1.7 | 79% | 51% | 2.88 |
18. | Fuente Cantos | 34 | 4 | 13 | 17 | 28:59 | 25 |
|
0.63 | 44% | 0.6 | 1.7 | 74% | 47% | 2.56 |
Nejlepší střelci
# | Hráč | Hráč / Góly týmu | Podíl golů |
---|---|---|---|
1. | Borja Domingo |
71
17
|
24% |
2. | Oussama Chit |
71
14
|
20% |
3. | Rubén Cabeza Fernández |
50
14
|
28% |
4. | Iván Albert |
55
13
|
24% |
5. | Chema |
41
12
|
29% |
6. | Adrià |
58
12
|
21% |
7. | Fabio Henrique Cordeiro De Souza |
50
11
|
22% |