Second League A
-
Rusko - Second League A
- Premier League
- FNL
- Pfl
- FNL Cup
- Kazan Pre-Season Tournament
- Russian Cup
- Izhevsk Pre-Season Tournament
- Premier League Play-offs
- Super Cup
-
women
- Premier League Women
- Women's Cup
-
youth
- Youth League
- FNL 2 - Group 4
- Third Division - Golden Ring
- Second League A
- Third Division - Ural and Western Siberia
- FNL 2 - Group 3
- Third Division - Far East
- Third Division - South
- Third Division - Southern Federal District
- Third Division - Championship Round
- FNL 2 - Group 2
- Third Division - Center-East
- Third Division - Finals
- Third Division - Privolzhye
- Third Division - Moskva
- Third Division - Center-West
- Third Division - Sankt-Peterburg
- Third Division - Siberia
- Third Division - Center
- Third Division - Siberia and Far East
- Third Division - North-West
- Super Cup Women
- Third Division - Moskva Oblast
- Season 2023/2024
Second League A STATISTIKY
Zápasy
Datum | Čas | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datum | Čas | Forma | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | |||||
05/04/24 | 09:00 |
|
Mashuk-KMV Tekstilshchik |
0-3 | Tekstilshchik |
|
- | - | - | |||
09:00 |
|
Avangard Kursk Volga Ulyanovsk |
1-0 | Volga Ulyanovsk |
|
- | - | - | ||||
10:00 |
|
Khimik Dzerzhinsk Torpedo Miass |
1-0 | Torpedo Miass |
|
- | - | - | ||||
05/05/24 | 05:00 |
|
Novosibirsk Veles |
0-0 | Veles |
|
- | - | - | |||
05:00 |
|
Ufa Rodina Moskva II |
3-1 | Rodina Moskva II |
|
- | - | - | ||||
08:00 |
|
Krasnodar II Metallurg Lipetsk |
1-0 | Metallurg Lipetsk |
|
- | - | - | ||||
10:30 |
|
Chayka Murom |
3-1 | Murom |
|
- | - | - | ||||
11:00 |
|
Rotor Volgograd Chelyabinsk |
1-0 | Chelyabinsk |
|
- | - | - | ||||
05/08/24 | 09:00 |
|
Kaluga Dinamo Bryansk |
1-2 | Dinamo Bryansk |
|
- | - | - | |||
05/11/24 | 07:00 |
|
Tekstilshchik Khimik Dzerzhinsk |
07:00 | Khimik Dzerzhinsk |
|
- | - | - |
Tabulka
Fall Season Gold | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Krasnodar II | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
|
2.13 | 67% | 0.0 | 0.1 | 83% | 50% | 2.61 |
2. | Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
|
2.38 | 22% | 0.0 | 0.4 | 56% | 33% | 1.83 |
3. | Rotor Volgograd | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
|
1.75 | 50% | 0.0 | 0.0 | 67% | 33% | 2.11 |
4. | Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
|
1.13 | 56% | 0.0 | 0.0 | 78% | 67% | 2.78 |
5. | Veles | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
|
1.75 | 28% | 0.0 | 0.0 | 50% | 39% | 2.06 |
6. | Chayka | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
|
1.13 | 61% | 0.0 | 0.0 | 78% | 50% | 2.44 |
7. | Irtysh | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
|
1.38 | 28% | 0.0 | 0.0 | 56% | 28% | 1.67 |
8. | Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
|
0.63 | 44% | 0.0 | 0.0 | 50% | 39% | 1.83 |
9. | Dinamo Bryansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
|
0.63 | 56% | 0.0 | 0.0 | 61% | 33% | 2.22 |
10. | Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
|
0.88 | 44% | 0.0 | 0.0 | 67% | 39% | 2.11 |
Nejlepší střelci
# | Hráč | Hráč / Góly týmu | Podíl golů |
---|---|---|---|
1. | Ilya Azyavin |
36
7
|
19% |
2. | Gevork Sarkisyan |
22
7
|
32% |
3. | Pavel Dolgov |
36
7
|
19% |
4. | Aleksey Skvortsov |
36
6
|
17% |
5. | Ramazan Gadzhimuradov |
36
6
|
17% |
6. | David Loriya |
22
6
|
27% |
7. | A. Maksimchuk |
14
5
|
36% |