Third Division - Center-West
-
Rusko - Third Division - Center-West
- Premier League
- FNL
- Pfl
- Izhevsk Pre-Season Tournament
- FNL Cup
- Kazan Pre-Season Tournament
- Russian Cup
- Premier League Play-offs
- Super Cup
-
women
- Premier League Women
- Women's Cup
-
youth
- Youth League
- Super Cup Women
- Third Division - North-West
- Third Division - Moskva Oblast
- FNL 2 - Group 4
- Second League A
- Third Division - Golden Ring
- Third Division - Ural and Western Siberia
- FNL 2 - Group 3
- Third Division - South
- Third Division - Championship Round
- Third Division - Far East
- Third Division - Southern Federal District
- FNL 2 - Group 2
- Third Division - Center-East
- Third Division - Finals
- Third Division - Privolzhye
- Third Division - Moskva
- Third Division - Center-West
- Third Division - Sankt-Peterburg
- Third Division - Siberia
- Third Division - Center
- Third Division - Siberia and Far East
- Season 2024
Third Division - Center-West STATISTIKY
Zápasy
Datum | Čas | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datum | Čas | Forma | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | |||||
04/26/24 | 18:00 |
|
Atom Novovoronezh Oryol II |
3-0 | Oryol II |
|
- | - | - | |||
18:00 |
|
Avangard Kursk II Universitet Sporta |
1-2 | Universitet Sporta |
|
- | - | - | ||||
18:00 |
|
Kaluga II CRFSO Smolensk |
0-0 | CRFSO Smolensk |
|
- | - | - | ||||
04/29/24 | 18:00 |
|
Avangard Kursk II Oryol II |
2-1 | Oryol II |
|
- | - | - | |||
18:00 |
|
Universitet Sporta CRFSO Smolensk |
5-0 | CRFSO Smolensk |
|
- | - | - | ||||
18:00 |
|
Metallurg-Oskol Kaluga II |
2-0 | Kaluga II |
|
- | - | - | ||||
18:00 |
|
Dinamo Bryansk II Aleksandr |
1-2 | Aleksandr |
|
- | - | - | ||||
04/30/24 | 18:00 |
|
BGUOR Agrotreid Atom Novovoronezh |
1-2 | Atom Novovoronezh |
|
- | - | - | |||
05/03/24 | 18:00 |
|
Oryol II CRFSO Smolensk |
18:00 | CRFSO Smolensk |
|
- | - | - | |||
18:00 |
|
Universitet Sporta Metallurg-Oskol |
18:00 | Metallurg-Oskol |
|
- | - | - |
Tabulka
Center-West | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Atom Novovoronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Metallurg-Oskol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Universitet Sporta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Dinamo Bryansk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Avangard Kursk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Aleksandr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Oryol II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | CRFSO Smolensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
9. | Kaluga II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
10. | BGUOR Agrotreid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |