Zápasová preview
MATCH REPORT
Dánsko - Denmark Series - Play-offs - 06/09/23 12:30 - 13.Kolo
4-1 [90‘]
4-1 [90‘]
0-0 HT | ||
Unknown
[1-0]
|
53‘ | |
Unknown
[2-0]
|
68‘ | |
70‘ |
2-1
Unknown
|
|
Unknown
[3-1]
|
77‘ | |
Unknown
[4-1]
|
79‘ | |
4-1 FT |
Goals and Highlights
Zápasové stats
KARTY 0 0
KARTY 0 0
Kurzy
Zápas | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | X | 2 | |||
Zprvu vypsané kurzy | 230 | 300 | -125 | ||
Kurzy před zápasem | 275 | 333 | -161 |
Góly | ||
---|---|---|
HCP | Under | Over |
2.5 | 170 | -227 |
Sestavy
Herstedøster
-
Špatné výsledky v posledních zápasech pro Herstedøster
Nepříznivá forma v posledních 5 zápasech. Hráči i kouč J. Christensen musí vylepšit formu (1V , 1R, 3P) s průměrem 2 gólů na zápas.
-
Šňůra (4) zápasů bez vítězství
Tým Herstedøster celkem nevyhrál již (4) zápasů v řadě. Poslední výhra byla proti B 1908 (3-0) dne 5.5.23
Tarnby FF
-
Slabá forma na venkovních hřištích
2 prohry v 5 venkovních zápasech. (1V, 2R, 2P) je vizitka týmu na hřištích soupeře. S průměrem 1.4 obdržených branek.
Forma
Vzájemné zápasy
Vzájemné zápasy (Doma/Venku)
Forma
FORMA (DOMA/VENKU)
Dostupnost hráčů
Vzájemné zápasy (H2H)
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04/21/23 |
Tarnby FF
|
3-1 |
Herstedøster
|
1-0 | 16 - 8 | 8- 2 | 64 - 45 | 6 - 3 |
0 (0%) 0 (0%) |
-222 | 300 | 475 | |
10/01/22 |
Tarnby FF
|
3-1 |
Herstedøster
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
-278 | 375 | 550 | ||
08/07/22 |
Herstedøster
|
0-0 |
Tarnby FF
|
0-0 | 6 - 23 | 4- 5 | 28 - 74 | 2 - 2 |
0 (0%) 0 (0%) |
320 | 333 | -175 |
Forma týmu
Herstedøster Last 6 Matches
17.6 |
Gørslev
|
08:00 |
Herstedøster
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3.6 |
KFUM Roskilde
|
1 - 1 |
Herstedøster
|
1-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
-143 | 300 | 275 | |
26.5 |
Herstedøster
|
1 - 3 |
GVI
|
0-1 | 8 - 13 | 5 - 7 | 37 - 48 | 4 - 7 |
0 (0%) 0 (0%) |
110 | 260 | 188 | |
20.5 |
Greve
|
2 - 1 |
Herstedøster
|
0-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
-222 | 300 | 450 | |
12.5 |
Herstedøster
|
1 - 4 |
Karlslunde
|
1-1 | 9 - 10 | 3 - 5 | 38 - 40 | 6 - 4 |
0 (0%) 11 (0%) |
210 | 280 | -118 | |
5.5 |
Herstedøster
|
3 - 0 |
B 1908
|
0-0 | 11 - 15 | 6 - 6 | 33 - 61 | 3 - 7 |
0 (0%) 11 (0%) |
200 | 260 | 110 | |
28.4 |
Herstedøster
|
2 - 1 |
Gørslev
|
1-0 | 6 - 16 | 3 - 3 | 66 - 95 | 4 - 8 |
0 (0%) 0 (0%) |
138 | 260 | 145 |
Tarnby FF Last 6 Matches
18.7 |
Frem
|
13:00 |
Tarnby FF
|
|
15.7 |
Tarnby FF
|
05:30 |
Avarta
|
|
17.6 |
Tarnby FF
|
08:00 |
Greve
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.6 |
Tarnby FF
|
1 - 2 |
B 1908
|
1-2 | 2 - 4 | 2 - 3 | 72 - 69 | 5 - 6 |
0 (0%) 11 (0%) |
-105 | 275 | 210 | |
26.5 |
Gørslev
|
0 - 2 |
Tarnby FF
|
0-2 | 2 - 7 | 0 - 5 | 84 - 70 | 6 - 5 |
0 (0%) 0 (0%) |
210 | 275 | -110 | |
18.5 |
Karlslunde
|
2 - 0 |
Tarnby FF
|
0-0 | 12 - 7 | 6 - 6 | 60 - 88 | 2 - 12 |
0 (0%) 0 (0%) |
138 | 280 | 145 | |
12.5 |
Tarnby FF
|
2 - 1 |
KFUM Roskilde
|
0-1 | 20 - 5 | 9 - 1 | 74 - 40 | 9 - 2 |
0 (0%) 8 (0%) |
-133 | 300 | 250 | |
4.5 |
GVI
|
1 - 1 |
Tarnby FF
|
0-1 | 15 - 7 | 11 - 3 | 51 - 34 | 8 - 1 |
0 (0%) 0 (0%) |
230 | 260 | -110 | |
29.4 |
Greve
|
3 - 1 |
Tarnby FF
|
1-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
150 | 250 | 138 |
Tabulka
Relegation Round | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Group 1 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Greve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Karlslunde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Tarnby FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | B 1908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | KFUM Roskilde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Gørslev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | GVI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Herstedøster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 2 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | LSF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Skjold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Allerod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | VB 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Næstved II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Herlev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Slagelse B&I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | KFUM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 3 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | OKS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Tarup-Paarup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Hedensted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Varde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | B 1909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | B 1913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Brabrand II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Otterup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 4 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Aarhus Fremad II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | AaB II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Viby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Norresundby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Kjellerup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | VRI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | ASA Aarhus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Djursland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Situace v pohárech
Soutěže | |
---|---|
Žádné data | |
Denmark Series - Play-offs
vs Gørslev 06/17/23
|
Relegation Round |
1st Round |
Soutěže | |
---|---|
Denmark Series - Play-offs
vs Greve 06/17/23
|
Relegation Round |
Landspokal Cup
vs HB Køge 08/08/23
|
1st Round |
Club Friendlies 4
vs Avarta 07/15/23
|
Club Friendlies 4 |