Zápasová preview
MATCH REPORT
Dánsko - Denmark Series - Play-offs - 05/05/23 06:00 - 8.Kolo
3-0 [90‘]
3-0 [90‘]
0-0 HT | ||
Unknown
[1-0]
|
58‘ | |
63‘ |
Unknown
(Neproměněná penalta)
|
|
Unknown
[2-0]
|
84‘ | |
Unknown
[3-0]
|
88‘ | |
3-0 FT |
Goals and Highlights
Zápasové stats
KARTY 0 0
KARTY 0 0
Kurzy
Zápas | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | X | 2 | |||
Zprvu vypsané kurzy | 250 | 275 | -118 | ||
Kurzy před zápasem | 200 | 260 | 110 |
Góly | ||
---|---|---|
HCP | Under | Over |
2.5 | 140 | -189 |
Corners | ||
---|---|---|
HCP | Under | Over |
10.0 | 100 | -125 |
Sestavy
Herstedøster
B 1908
-
B 1908 má dobrou formu v posledních 5 zápasech
Trenér R. Khalil může být spokojen s formou svého týmu (4V, 1R, 0P) v posledních 5 utkání.
-
B 1908 drží neporazitelnost (7) zápasů v řadě
V posledních 7 zápasech Denmark Series - Play-offs je tým B 1908 stále neporažen (5 vítězství, 2 remizování). Hráči vstřelili 13 gólů a 6 gólů obdrželi.
Forma
Vzájemné zápasy
Vzájemné zápasy (Doma/Venku)
Forma
FORMA (DOMA/VENKU)
Dostupnost hráčů
Vzájemné zápasy (H2H)
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/18/23 |
B 1908
|
3-2 |
Herstedøster
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
10/14/22 |
B 1908
|
6-0 |
Herstedøster
|
1-0 | 12 - 7 | 8- 2 | 46 - 43 | 7 - 2 |
0 (0%) 0 (0%) |
-120 | 300 | 220 | |
08/17/22 |
Herstedøster
|
2-2 |
B 1908
|
0-1 | 21 - 15 | 12- 7 | 41 - 50 | 4 - 8 |
0 (0%) 11 (0%) |
175 | 275 | 115 |
Forma týmu
Herstedøster Last 6 Matches
26.5 |
Herstedøster
|
12:30 |
GVI
|
|
20.5 |
Greve
|
07:00 |
Herstedøster
|
|
12.5 |
Herstedøster
|
12:30 |
Karlslunde
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.4 |
Herstedøster
|
2 - 1 |
Gørslev
|
1-0 | 6 - 16 | 3 - 3 | 66 - 95 | 4 - 8 |
0 (0%) 0 (0%) |
138 | 260 | 145 | |
21.4 |
Tarnby FF
|
3 - 1 |
Herstedøster
|
1-0 | 16 - 8 | 8 - 2 | 64 - 45 | 6 - 3 |
0 (0%) 0 (0%) |
-222 | 300 | 475 | |
14.4 |
Herstedøster
|
4 - 0 |
KFUM Roskilde
|
2-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 8 (0%) |
300 | 300 | -154 | |
8.4 |
GVI
|
2 - 2 |
Herstedøster
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
31.3 |
Herstedøster
|
2 - 0 |
Greve
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
25.3 |
Karlslunde
|
3 - 2 |
Herstedøster
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
B 1908 Last 6 Matches
27.5 |
B 1908
|
06:00 |
KFUM Roskilde
|
|
19.5 |
GVI
|
13:00 |
B 1908
|
|
13.5 |
B 1908
|
06:00 |
Greve
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.4 |
B 1908
|
2 - 1 |
Karlslunde
|
1-0 | 9 - 14 | 5 - 8 | 29 - 36 | 1 - 7 |
0 (0%) 11 (0%) |
120 | 260 | 175 | |
21.4 |
Gørslev
|
2 - 3 |
B 1908
|
0-1 | 8 - 8 | 3 - 3 | 36 - 35 | 3 - 3 |
0 (0%) 11 (0%) |
155 | 280 | 120 | |
15.4 |
B 1908
|
1 - 1 |
Tarnby FF
|
1-1 | 5 - 8 | 1 - 2 | 68 - 89 | 7 - 4 |
0 (0%) 0 (0%) |
160 | 260 | 138 | |
8.4 |
KFUM Roskilde
|
0 - 2 |
B 1908
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
1.4 |
B 1908
|
2 - 0 |
GVI
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
25.3 |
Greve
|
0 - 0 |
B 1908
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Tabulka
Relegation Round | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Group 1 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Greve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Karlslunde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Tarnby FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | B 1908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | KFUM Roskilde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Gørslev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | GVI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Herstedøster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 2 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | LSF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Skjold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Allerod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | VB 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Næstved II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Herlev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Slagelse B&I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | KFUM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 3 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | OKS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Tarup-Paarup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Hedensted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Varde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | B 1909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | B 1913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Brabrand II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Otterup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 4 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Aarhus Fremad II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | AaB II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Viby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Norresundby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Kjellerup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | VRI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | ASA Aarhus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Djursland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Situace v pohárech
Soutěže | |
---|---|
Žádné data | |
Denmark Series - Play-offs
vs Karlslunde 05/12/23
|
Relegation Round |
1st Round |
Soutěže | |
---|---|
Denmark Series - Play-offs
vs Greve 05/13/23
|
Relegation Round |
Landspokal Cup
vs Roskilde 08/08/23
|
1st Round |
Vyřazen |