Zápasová preview
MATCH REPORT
Rusko - Third Division - Center-West - 05/03/24 18:00 - 5.Kolo
2-2 [90‘]
2-2 [90‘]
HT | ||
2-2 FT |
Goals and Highlights
Zápasové stats
KARTY 0 0
KARTY 0 0
Kurzy
Sestavy
Dinamo Bryansk II
BGUOR Agrotreid
Forma
Vzájemné zápasy
Vzájemné zápasy (Doma/Venku)
Forma
FORMA (DOMA/VENKU)
Dostupnost hráčů
Vzájemné zápasy (H2H)
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 |
---|
Forma týmu
Dinamo Bryansk II Last 6 Matches
31.5 |
Atom Novovoronezh
|
18:00 |
Dinamo Bryansk II
|
|
17.5 |
Universitet Sporta
|
18:00 |
Dinamo Bryansk II
|
|
11.5 |
Dinamo Bryansk II
|
18:00 |
Kaluga II
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.4 |
Dinamo Bryansk II
|
1 - 2 |
Aleksandr
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
25.4 |
Metallurg-Oskol
|
1 - 3 |
Dinamo Bryansk II
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
20.4 |
CRFSO Smolensk
|
0 - 0 |
Dinamo Bryansk II
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
13.4 |
Avangard Kursk II
|
0 - 2 |
Dinamo Bryansk II
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
27.10 |
Dinamo Bryansk II
|
2 - 4 |
Rotor-2
|
- | - | - | - |
0 (0%) 11 (0%) |
- | - | - | ||
22.10 |
Dinamo Bryansk II
|
3 - 0 |
Metallurg Lipetsk II
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
BGUOR Agrotreid Last 3 Matches
17.5 |
Kaluga II
|
18:00 |
BGUOR Agrotreid
|
|
14.5 |
Aleksandr
|
18:00 |
BGUOR Agrotreid
|
|
11.5 |
BGUOR Agrotreid
|
18:00 |
Avangard Kursk II
|
Tabulka
Center-West | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Atom Novovoronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Universitet Sporta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Aleksandr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Metallurg-Oskol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Dinamo Bryansk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Avangard Kursk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Kaluga II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | CRFSO Smolensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
9. | BGUOR Agrotreid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
10. | Oryol II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Situace v pohárech
Soutěže |
---|
Soutěže |
---|