Torneo Federal B - Pampeana Sur
El Porvenir SCT
- Torneo Federal B - Pampeana Sur 2023/2024
-
El Porvenir SCT
- All Boys Santa Rosa
- Alvear
- Argentinos 25 de Mayo
- Atlético Ayacucho
- Atlético KDT Pehuajó
- Atlético Lauquen
- Atlético Villegas
- Balonpié Bolívar
- Bancario Daireaux
- Costa Brava
- Deportivo Winifreda
- El Fortín
- El Nacional Tres Arroyos
- El Porvenir SCT
- Embajadores
- Estudiantes Olavarría
- Estudiantil Castex
- FBC Argentino
- Ferro Carril Sud
- Ferrocarril Roca
- General Belgrano
- Gimnasia Tandil
- Huracán Ingeniero White
- Huracan Tres Arroyos
- Independiente S.Cayetano
- Juventud Uda Henderson
- Kimberley Mar del Plata
- Municipales Olavarría
- Newbery Olavarría
- Newbery Salliqueló
- Racing Carhue
- Racing Eduardo Castex
- Racing Olavarría
- San Francisco BB
- Santa Rita Piedritas
- Sarmiento Ayacucho
- Sarmiento Dolores
- Social Velense
- Sporting Punta Alta
- Sportivo Piazza
- Sportivo San Cayetano
- Unión Campos
- Villa Rosa Dorrego
Kapacita
14000
Prům. kapacita
0
Stadion
Estadio Gildo Francisco Ghersinich (Gerli)
Povrch
grass
Ligové Statistiky
Průmer na zápas | Vše | posl. 5 | rozdíl % |
---|---|---|---|
PPG | 1.50 | 1.20 | -20% |
Vstřelené branky | 1.3 | 0.8 | -38% |
Obdržené branky | 0.7 | 0.8 | +14% |
Over 1.5
50%
3/6 times
Over 2.5
33%
2/6 times
Over 3.5
33%
2/6 times
BTTS
33%
2/6 times
KARTY
0
Ø
Rohy
0
Ø
Forma týmu
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Sestava Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/20/23 |
Argentinos 25 de Mayo
|
3 - 0 |
El Porvenir SCT
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
12/16/23 |
El Porvenir SCT
|
3 - 0 |
Argentinos 25 de Mayo
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
12/09/23 |
El Porvenir SCT
|
0 - 0 |
Kimberley Mar del Plata
|
0-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | |
12/03/23 |
El Porvenir SCT
|
3 - 2 |
Sarmiento Dolores
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
11/26/23 |
Atlético Ayacucho
|
1 - 1 |
El Porvenir SCT
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
HRÁČSKÉ STATISTIKY
Data not available
Taktika týmu
Data not available
Tabulka
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | All Boys Santa Rosa | 0 | 0 | |||
2. | Racing Eduardo Castex | 0 | 0 | |||
3. | Estudiantil Castex | 0 | 0 | |||
4. | General Belgrano | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Racing Olavarría | 0 | 0 | |||
2. | Embajadores | 0 | 0 | |||
3. | Gimnasia Tandil | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sarmiento Ayacucho | 0 | 0 | |||
2. | Argentinos 25 de Mayo | 0 | 0 | |||
3. | Ferrocarril Roca | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kimberley Mar del Plata | 0 | 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | |
2. | El Porvenir SCT | 0 | 0 | |||
3. | Atlético Ayacucho | 0 | 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | |
4. | Sarmiento Dolores | 0 | 0 | 3 - 2 | 0 - 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Costa Brava | 0 | 0 | |||
2. | Alvear | 0 | 0 | |||
3. | Unión Campos | 0 | 0 | |||
4. | Deportivo Winifreda | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | San Francisco BB | 0 | 0 | |||
2. | Racing Carhue | 0 | 0 | |||
3. | Villa Rosa Dorrego | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huracán Ingeniero White | 0 | 0 | |||
2. | Sporting Punta Alta | 0 | 0 | |||
3. | Independiente S.Cayetano | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Santa Rita Piedritas | 0 | 0 | |||
2. | Newbery Salliqueló | 0 | 0 | |||
3. | Newbery Olavarría | 0 | 0 | |||
4. | Atlético Villegas | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atlético Lauquen | 0 | 0 | |||
2. | Atlético KDT Pehuajó | 0 | 0 | |||
3. | Juventud Uda Henderson | 0 | 0 | |||
4. | FBC Argentino | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huracan Tres Arroyos | 0 | 0 | |||
2. | Sportivo San Cayetano | 0 | 0 | |||
3. | El Nacional Tres Arroyos | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | El Fortín | 0 | 0 | |||
2. | Bancario Daireaux | 0 | 0 | |||
3. | Municipales Olavarría | 0 | 0 | |||
4. | Balonpié Bolívar | 0 | 0 |
1st Phase - Pampeana Sur | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ferro Carril Sud | 0 | 0 | |||
2. | Social Velense | 0 | 0 | |||
3. | Estudiantes Olavarría | 0 | 0 | |||
4. | Sportivo Piazza | 0 | 0 |
previous seasons
ZÁP | V | R | P | GV | GO | BODY | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Torneo Federal B - Pampeana Sur | 2023/2024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2. |
Soupiska týmu
Goalkeeper | Věk | ø Střely | ø Dribbles | % Přihrávky | ø Klíčové pasy | % Centry | ø Obr. odkopy | ø Zach. Přihrávky | ø Zákroky | ø Zblok. střely | ø Obehrán | ø Fauly | ø Byl faulován | ø Ofsajdy | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Defender | Věk | ø Střely | ø Dribbles | % Přihrávky | ø Klíčové pasy | % Centry | ø Obr. odkopy | ø Zach. Přihrávky | ø Zákroky | ø Zblok. střely | ø Obehrán | ø Fauly | ø Byl faulován | ø Ofsajdy | |||||||||||||
Midfielder | Věk | ø Střely | ø Dribbles | % Přihrávky | ø Klíčové pasy | % Centry | ø Obr. odkopy | ø Zach. Přihrávky | ø Zákroky | ø Zblok. střely | ø Obehrán | ø Fauly | ø Byl faulován | ø Ofsajdy | |||||||||||||
Attacker | Věk | ø Střely | ø Dribbles | % Přihrávky | ø Klíčové pasy | % Centry | ø Obr. odkopy | ø Zach. Přihrávky | ø Zákroky | ø Zblok. střely | ø Obehrán | ø Fauly | ø Byl faulován | ø Ofsajdy | |||||||||||||
- | Jorge Chiquilito | CF | 42 | 0' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Přestupy hráčů
Data not available