Liga Nacional Juvenil: Canarias
CD San José U19 II
- Liga Nacional Juvenil: Canarias 2022/2023
-
CD San José U19 II
- 35600 U19
- Acodetti U19
- Águilas SA U19
- Armepalmas U19
- Atlético GC U19
- Atlético Chenet U19
- Atlético Paso U19
- Buzanada U19
- CD San José U19 II
- Costa Isora U19
- Cruz Santa U19
- Doramas U19
- Fundación Tenerife U19
- Gran Tarajal U19
- Herbania U19
- Icodense U19
- Juventud Laguna U19 II
- Laguna U19
- Lanzarote U19
- Las Palmas U19 II
- Las Zocas U19
- Llano del Moro U19
- Los Llanos Aceró U19
- Marino U19
- Maspalomas U19 II
- Ofra U19
- Puertos Las Palmas U19
- Real Unión Tenerife U19
- Realejos U19
- San Juan Tres Palmas U19
- Santa Úrsula U19
- Sobradillo U19 II
- Taco San Luis U19
- Teguise U19
- Tenerife U19 II
- Tenisca U19
- UD Longuera Toscal U19
- Unión Sur Yaiza U19
- Unión Tejina U19
- Unión Viera U19 II
- Universitario U19
- Valleseco U19
- Victoria U19
Kapacita
0
Prům. kapacita
0
Stadion
()
Povrch
Ligové Statistiky
Průmer na zápas | Vše | posl. 5 | rozdíl % |
---|---|---|---|
PPG | 1.00 | 1.60 | +60% |
Vstřelené branky | 1.6 | 2 | +25% |
Obdržené branky | 1.8 | 1.2 | -33% |
Over 1.5
75%
18/24 times
Over 2.5
75%
18/24 times
Over 3.5
46%
11/24 times
BTTS
63%
15/24 times
KARTY
0
Ø
Rohy
0
Ø
Forma týmu
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Sestava Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04/22/23 |
CD San José U19 II
|
4 - 2 |
Los Llanos Aceró U19
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
04/15/23 |
Cruz Santa U19
|
2 - 2 |
CD San José U19 II
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
04/10/23 |
CD San José U19 II
|
3 - 0 |
Ofra U19
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
03/24/23 |
Valleseco U19
|
0 - 0 |
CD San José U19 II
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
03/17/23 |
CD San José U19 II
|
1 - 2 |
Tenerife U19 II
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
HRÁČSKÉ STATISTIKY
Data not available
Taktika týmu
Data not available
Tabulka
Canarias - Tenerife | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tenerife U19 II | 0 | 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | |
2. | Atlético Paso U19 | 0 | 0 | 0 - 4 | 1 - 0 | |
3. | UD Longuera Toscal U19 | 0 | 0 | 2 - 2 | 4 - 2 | |
4. | Tenisca U19 | 0 | 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | |
5. | Taco San Luis U19 | 0 | 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | |
6. | Santa Úrsula U19 | 0 | 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | |
7. | Los Llanos Aceró U19 | 0 | 0 | 4 - 2 | 1 - 0 | |
8. | Cruz Santa U19 | 0 | 0 | 5 - 1 | 2 - 2 | |
9. | Icodense U19 | 0 | 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | |
10. | Valleseco U19 | 0 | 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | |
11. | CD San José U19 II | 0 | 0 | |||
12. | Realejos U19 | 0 | 0 | 2 - 2 | 2 - 4 | |
13. | Ofra U19 | 0 | 0 | 3 - 0 | 1 - 2 |
Canarias - Tenerife | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laguna U19 | 0 | 0 | |||
2. | Águilas SA U19 | 0 | 0 | |||
3. | Fundación Tenerife U19 | 0 | 0 | |||
4. | Marino U19 | 0 | 0 | |||
5. | Real Unión Tenerife U19 | 0 | 0 | |||
6. | Juventud Laguna U19 II | 0 | 0 | |||
7. | Llano del Moro U19 | 0 | 0 | |||
8. | Armepalmas U19 | 0 | 0 | |||
9. | Sobradillo U19 II | 0 | 0 | |||
10. | Buzanada U19 | 0 | 0 | |||
11. | Unión Tejina U19 | 0 | 0 | |||
12. | Las Zocas U19 | 0 | 0 | |||
13. | Costa Isora U19 | 0 | 0 | |||
14. | Atlético Chenet U19 | 0 | 0 |
previous seasons
ZÁP | V | R | P | GV | GO | BODY | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga Nacional Juvenil: Canarias | 2022/2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11. |
Soupiska týmu
Data not available
Přestupy hráčů
Data not available