Zápasová preview
MATCH REPORT
Dánsko - Denmark Series - Play-offs - 05/13/23 07:00 - 9.Kolo
2-1 [90‘]
2-1 [90‘]
Unknown
[1-0]
|
15‘ | |
1-0 HT | ||
Unknown
[2-0]
|
65‘ | |
84‘ |
2-1
Unknown
|
|
2-1 FT |
Goals and Highlights
Zápasové stats
KARTY 0 0
KARTY 0 0
Kurzy
Zápas | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | X | 2 | |||
Zprvu vypsané kurzy | -143 | 280 | 300 | ||
Kurzy před zápasem | -143 | 280 | 300 |
Góly | ||
---|---|---|
HCP | Under | Over |
2.5 | 170 | -227 |
Sestavy
Allerod
VB 1968
Forma
Vzájemné zápasy
Vzájemné zápasy (Doma/Venku)
Forma
FORMA (DOMA/VENKU)
Dostupnost hráčů
Vzájemné zápasy (H2H)
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/24/23 |
VB 1968
|
2-0 |
Allerod
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
10/15/22 |
Allerod
|
1-1 |
VB 1968
|
- | - | - | - |
0 (1%) 0 (0%) |
-182 | 300 | 350 | ||
08/17/22 |
VB 1968
|
0-3 |
Allerod
|
0-1 | 11 - 15 | 4- 4 | 41 - 42 | 4 - 5 |
0 (0%) 5 (4%) |
260 | 280 | -125 |
Forma týmu
Allerod Last 6 Matches
3.6 |
Skjold
|
10:00 |
Allerod
|
|
27.5 |
Allerod
|
07:00 |
LSF
|
|
19.5 |
Næstved II
|
12:30 |
Allerod
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6.5 |
KFUM
|
0 - 2 |
Allerod
|
0-2 | 12 - 5 | 3 - 2 | 67 - 77 | 5 - 8 |
0 (0%) 5 (0%) |
- | - | - | |
29.4 |
Allerod
|
4 - 2 |
Slagelse B&I
|
4-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 6 (0%) |
-120 | 300 | 225 | |
22.4 |
Herlev
|
4 - 3 |
Allerod
|
2-1 | 9 - 8 | 6 - 5 | 47 - 64 | 1 - 6 |
0 (0%) 5 (0%) |
155 | 280 | 115 | |
15.4 |
Allerod
|
4 - 3 |
Skjold
|
4-1 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 10 (0%) |
115 | 260 | 175 | |
7.4 |
LSF
|
5 - 0 |
Allerod
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
1.4 |
Allerod
|
0 - 0 |
Næstved II
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
VB 1968 Last 6 Matches
2.6 |
Næstved II
|
12:30 |
VB 1968
|
|
27.5 |
VB 1968
|
07:00 |
Slagelse B&I
|
|
20.5 |
VB 1968
|
07:00 |
KFUM
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.5 |
VB 1968
|
0 - 1 |
Herlev
|
0-0 | 11 - 4 | 5 - 2 | 71 - 68 | 4 - 2 |
0 (0%) 6 (0%) |
-110 | 280 | 220 | |
29.4 |
VB 1968
|
2 - 3 |
Skjold
|
1-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 10 (0%) |
120 | 260 | 163 | |
21.4 |
LSF
|
1 - 3 |
VB 1968
|
0-0 | 12 - 14 | 5 - 5 | 62 - 58 | 4 - 5 |
0 (0%) 0 (0%) |
-125 | 300 | 250 | |
15.4 |
VB 1968
|
2 - 1 |
Næstved II
|
0-0 | 10 - 9 | 3 - 3 | 60 - 79 | 6 - 4 |
0 (0%) 0 (0%) |
138 | 275 | 138 | |
7.4 |
Slagelse B&I
|
1 - 2 |
VB 1968
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
31.3 |
KFUM
|
2 - 1 |
VB 1968
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Tabulka
Relegation Round | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Group 1 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Greve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Karlslunde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Tarnby FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | B 1908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | KFUM Roskilde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Gørslev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | GVI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Herstedøster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 2 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | LSF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Skjold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Allerod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | VB 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Næstved II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Herlev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Slagelse B&I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | KFUM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 3 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | OKS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Tarup-Paarup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Hedensted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Varde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | B 1909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | B 1913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Brabrand II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Otterup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 4 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Aarhus Fremad II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | AaB II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Viby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Norresundby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Kjellerup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | VRI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | ASA Aarhus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Djursland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Situace v pohárech
Soutěže | |
---|---|
Denmark Series - Play-offs
vs Næstved II 05/19/23
|
Relegation Round |
Landspokal Cup
vs Vanløse 08/08/23
|
1st Round |
Soutěže | |
---|---|
Denmark Series - Play-offs
vs KFUM 05/20/23
|
Relegation Round |