National 3: Nouvelle-Aquitaine
-
Francie - National 3: Nouvelle-Aquitaine
- Ligue 1
- Ligue 2
- National
-
- National 3: Centre-Val de Loire
- National 3: Corse-Méditerranée
- National 3: Paris Île-de-France
- National 3: Grand-Est
- National 3: Group G
- National 3: Hauts-de-France
- National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
- National 3: Normandie
- National 3: Bourgogne-Franche-Comté
- National 3: Nouvelle-Aquitaine
- National 3: Bretagne
- National 3: Group L
- National 3: Pays de la Loire
- National 3: Occitanie
- Coupe de France
- Coupe de la Ligue
- Ligue 1 Play-offs
- Ligue 2 Play-offs
- Super Cup
-
women
- Division 1 Women
- Feminine Division 2
- National 3: Group J
- Trophée des Championnes Féminin
- Championnat National U19
- Feminine Division 3
- Championnat National U17
- Coupe de France Féminine
- Coupe Gambardella
- Season 2023/2024
National 3: Nouvelle-Aquitaine STATISTIKY
Zápasy
Datum | Čas | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datum | Čas | Forma | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | |||||
04/21/24 | 09:00 |
|
Saint-Estève Perpignan Alberes Argelès |
0-0 | Alberes Argelès |
|
- | - | - | |||
04/27/24 | 12:00 |
|
Blagnac Onet-le-Chateau |
4-0 | Onet-le-Chateau |
|
- | - | - | |||
12:30 |
|
Castanet Aviron Bayonnais |
1-0 | Aviron Bayonnais |
|
- | - | - | ||||
13:00 |
|
Alberes Argelès Bordeaux II |
0-0 | Bordeaux II |
|
- | - | - | ||||
13:00 |
|
Lège-Cap-Ferret Colomiers US |
1-3 | Colomiers US |
|
- | - | - | ||||
13:00 |
|
Anglet Genets Stade Bordelais |
2-1 | Stade Bordelais |
|
- | - | - | ||||
04/28/24 | 09:00 |
|
Saint-Estève Perpignan Canet Roussillon |
0-2 | Canet Roussillon |
|
- | - | - | |||
09:00 |
|
Pau II Saint-Paul Sport |
1-1 | Saint-Paul Sport |
|
- | - | - | ||||
05/11/24 | 12:00 |
|
Colomiers US Anglet Genets |
12:00 | Anglet Genets |
|
- | - | - | |||
12:00 |
|
Aviron Bayonnais Saint-Estève Perpignan |
12:00 | Saint-Estève Perpignan |
|
- | - | - |
Tabulka
Group B | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Anglet Genets | 24 | 15 | 4 | 5 | 37:22 | 49 |
|
2.13 | 54% | 0.2 | 0.3 | 64% | 52% | 2.46 |
2. | Blagnac | 24 | 14 | 6 | 4 | 37:8 | 48 |
|
2.38 | 17% | 0.5 | 1.2 | 41% | 27% | 1.88 |
3. | Castanet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Colomiers US | 24 | 12 | 7 | 5 | 29:21 | 43 |
|
2.13 | 26% | 0.1 | 0.0 | 56% | 44% | 2.08 |
5. | Pau II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Lège-Cap-Ferret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Canet Roussillon | 24 | 8 | 7 | 9 | 24:27 | 31 |
|
1.50 | 42% | 0.3 | 0.5 | 68% | 45% | 2.13 |
8. | Stade Bordelais | 24 | 8 | 7 | 9 | 31:35 | 31 |
|
1.13 | 71% | 0.4 | 0.7 | 81% | 62% | 2.75 |
9. | Aviron Bayonnais | 24 | 8 | 6 | 10 | 33:31 | 30 |
|
0.88 | 50% | 0.3 | 0.8 | 74% | 48% | 2.67 |
10. | Alberes Argelès | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
11. | Onet-le-Chateau | 24 | 7 | 6 | 11 | 30:36 | 27 |
|
0.88 | 60% | 0.1 | 0.3 | 95% | 55% | 2.75 |
12. | Saint-Paul Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
13. | Bordeaux II | 24 | 3 | 9 | 12 | 27:37 | 18 |
|
1.00 | 78% | 0.5 | 0.2 | 88% | 61% | 2.67 |
14. | Saint-Estève Perpignan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Nejlepší střelci
# | Hráč | Hráč / Góly týmu | Podíl golů |
---|---|---|---|
1. | Gabin Legrand |
35
10
|
29% |
2. | Dariel Bernal Madruga |
37
7
|
19% |
3. | Lucelvina Essina Avang |
27
7
|
26% |
4. | Mathéo Eppert |
30
7
|
23% |
5. | Redouan Belkaious |
29
6
|
21% |
6. | Thibault Lapeyre |
37
6
|
16% |
7. | Matis Tait |
35
6
|
17% |