Tornea Federal B - Centro
Tintina
- Tornea Federal B - Centro 2023/2024
-
Tintina
- 25 de Mayo Termas RH
- 9 Julio Rio Tercero
- Almafuerte Varillas
- Alumni
- Americo Tesorieri
- Andino
- Atlético Lambert
- Atlético Los Dorados
- Atlético Tapso
- Barrio Argentino
- Belgrano Berrotarán
- Bernardino Rivadavia
- Boulevard Norte
- Comercio Central Unidos
- Coronel Daza
- Cultural Alberdi
- Defensores La Boca
- Defensores La Plata
- Deportivo Brinkmann
- Deportivo Colón
- Deportivo Comercio
- Deportivo Malanzán
- Deportivo Municipal AM
- Facundo Villa Unión
- Federación Agraria
- Ferrocarriles del Estado
- FIDA El Arenal
- General Paz Juniors
- Gutiérrez La Palestina
- Independiente Fernandez
- Instituto Tráfico
- La Ensenada Quimilí
- Las Palmas Argentina
- Lautaro Roncedo
- Los Andes Sarmiento
- Platense Añatuya
- Racing Belén
- Rioja Juniors
- River Unido El Pajonal
- San José del Boquerón
- San Lorenzo Alem
- San Lorenzo Huachaschi
- San Martín El Bañado
- San Martín Villa Unión
- Sarmiento de La Banda
- Sarmiento Leones
- Sportivo Fernandez
- Sportivo Forchieri
- Sportivo Villa Dolores
- Talleres Etruria
- Tintina
- Tiro Federal Morteros
- Toro
- Unión Alicia
- Unión Oncativo
- Unión Santiago
- Universitario Córdoba
- Vecinos Unidos
- Vélez de San Ramón
- Vélez Oliva
- Villa Cubas
- Villa Plomo Serrano
Kapacita
1000
Prům. kapacita
0
Stadion
Estadio Salomón Hache (Tintina)
Povrch
grass
Ligové Statistiky
Průmer na zápas | Vše | posl. 5 | rozdíl % |
---|---|---|---|
PPG | 1.80 | 1.80 | 0% |
Vstřelené branky | 1.3 | 1.3 | 0% |
Obdržené branky | 0.8 | 0.8 | 0% |
Over 1.5
75%
3/4 times
Over 2.5
25%
1/4 times
Over 3.5
25%
1/4 times
BTTS
25%
1/4 times
KARTY
0
Ø
Rohy
0
Ø
Forma týmu
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Sestava Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/21/23 |
Tintina
|
3 - 1 |
Platense Añatuya
|
0-1 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | |
11/12/23 |
La Ensenada Quimilí
|
2 - 0 |
Tintina
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
11/05/23 |
Platense Añatuya
|
0 - 0 |
Tintina
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
10/29/23 |
Tintina
|
2 - 0 |
La Ensenada Quimilí
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
03/08/20 |
Atlético La Quemado
|
3 - 1 |
Tintina
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
HRÁČSKÉ STATISTIKY
Data not available
Taktika týmu
Data not available
Tabulka
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rioja Juniors | 0 | 0 | |||
2. | Defensores La Boca | 0 | 0 | |||
3. | Los Andes Sarmiento | 0 | 0 | |||
4. | Defensores La Plata | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | General Paz Juniors | 4 | 6 | |||
2. | Deportivo Brinkmann | 0 | 0 | |||
3. | Tiro Federal Morteros | 4 | 3 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lautaro Roncedo | 0 | 0 | |||
2. | Belgrano Berrotarán | 0 | 0 | |||
3. | Cultural Alberdi | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 9 Julio Rio Tercero | 0 | 0 | |||
2. | Gutiérrez La Palestina | 0 | 0 | |||
3. | Talleres Etruria | 0 | 0 | |||
4. | Vecinos Unidos | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atlético Lambert | 0 | 0 | |||
2. | Toro | 0 | 0 | |||
3. | Deportivo Municipal AM | 0 | 0 | |||
4. | Villa Plomo Serrano | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tintina | 0 | 0 | |||
2. | Platense Añatuya | 0 | 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | |
3. | La Ensenada Quimilí | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 - 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Unión Santiago | 6 | 11 | |||
2. | Vélez de San Ramón | 6 | 10 | |||
3. | 25 de Mayo Termas RH | 0 | 0 | |||
4. | Atlético Los Dorados | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sarmiento de La Banda | 6 | 16 | |||
2. | Comercio Central Unidos | 6 | 13 | |||
3. | San José del Boquerón | 0 | 0 | |||
4. | FIDA El Arenal | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sportivo Fernandez | 0 | 0 | |||
2. | Independiente Fernandez | 0 | 0 | |||
3. | Instituto Tráfico | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barrio Argentino | 0 | 0 | |||
2. | Americo Tesorieri | 0 | 0 | |||
3. | San Martín Villa Unión | 0 | 0 | |||
4. | Facundo Villa Unión | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andino | 0 | 0 | |||
2. | Deportivo Malanzán | 0 | 0 | |||
3. | Federación Agraria | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | San Lorenzo Alem | 0 | 0 | |||
2. | Ferrocarriles del Estado | 0 | 0 | |||
3. | Atlético Tapso | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Villa Cubas | 0 | 0 | |||
2. | Coronel Daza | 6 | 12 | |||
3. | Sportivo Villa Dolores | 0 | 0 | |||
4. | San Martín El Bañado | 6 | 4 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | San Lorenzo Huachaschi | 0 | 0 | |||
2. | Boulevard Norte | 0 | 0 | |||
3. | River Unido El Pajonal | 0 | 0 | |||
4. | Racing Belén | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sarmiento Leones | 0 | 0 | |||
2. | Alumni | 0 | 0 | |||
3. | Unión Alicia | 0 | 0 | |||
4. | Almafuerte Varillas | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportivo Colón | 0 | 0 | |||
2. | Deportivo Comercio | 0 | 0 | |||
3. | Sportivo Forchieri | 0 | 0 | |||
4. | Bernardino Rivadavia | 0 | 0 |
1st Phase - Centro | GP | BODY | Doma | Venku | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Las Palmas Argentina | 0 | 0 | |||
2. | Universitario Córdoba | 0 | 0 | |||
3. | Unión Oncativo | 0 | 0 | |||
4. | Vélez Oliva | 0 | 0 |
previous seasons
ZÁP | V | R | P | GV | GO | BODY | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tornea Federal B - Centro | 2023/2024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1. |
Torneo Federal B | 2020 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 12 | 5 | 4. |
Torneo Federal B | 2019 | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 14 | 12 | 5. |
Soupiska týmu
Goalkeeper | Věk | ø Střely | ø Dribbles | % Přihrávky | ø Klíčové pasy | % Centry | ø Obr. odkopy | ø Zach. Přihrávky | ø Zákroky | ø Zblok. střely | ø Obehrán | ø Fauly | ø Byl faulován | ø Ofsajdy | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Defender | Věk | ø Střely | ø Dribbles | % Přihrávky | ø Klíčové pasy | % Centry | ø Obr. odkopy | ø Zach. Přihrávky | ø Zákroky | ø Zblok. střely | ø Obehrán | ø Fauly | ø Byl faulován | ø Ofsajdy | |||||||||||||
- | Ramiro Rodríguez | DF | 33 | 0' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Midfielder | Věk | ø Střely | ø Dribbles | % Přihrávky | ø Klíčové pasy | % Centry | ø Obr. odkopy | ø Zach. Přihrávky | ø Zákroky | ø Zblok. střely | ø Obehrán | ø Fauly | ø Byl faulován | ø Ofsajdy | |||||||||||||
Attacker | Věk | ø Střely | ø Dribbles | % Přihrávky | ø Klíčové pasy | % Centry | ø Obr. odkopy | ø Zach. Přihrávky | ø Zákroky | ø Zblok. střely | ø Obehrán | ø Fauly | ø Byl faulován | ø Ofsajdy |
Přestupy hráčů
Data not available