Bölgesel Amatör Lig - Region 4
-
Turquia - Bölgesel Amatör Lig - Region 4
- Super Lig
- 1. Lig
- Bölgesel Amatör Lig
- Turkish Cup
- TSYD Cup
- 2. Lig: Play-offs
- 3. Lig Play-offs
- Super Cup
-
youth
- Süper Lig U21
- 1. Lig U21
- U19 Elit A
- U19 Elit B
- Bölgesel Amatör Lig - Region 14
- Bölgesel Amatör Lig - Region 3
- Rezerv Lig
- Kadınlar Ligi
- Bölgesel Amatör Lig - Region 8
- Bölgesel Amatör Lig - Region 10
- Bölgesel Amatör Lig - Region 7
- Bölgesel Amatör Lig - Region 4
- Bölgesel Amatör Lig - Region 5
- Bölgesel Amatör Lig - Region 11
- Bölgesel Amatör Lig - Play-offs
- Bölgesel Amatör Lig - Region 9
- Bölgesel Amatör Lig - Region 2
- Bölgesel Amatör Lig - Region 12
- Super Lig Women
- Bölgesel Amatör Lig - Region 13
- Bölgesel Amatör Lig - Region 6
- 2. Lig Women
- Temp. 2023/2024
Bölgesel Amatör Lig - Region 4 STATS
Jogos
data | hora | Jogo | Forma | 1 | X | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
data | hora | Forma | Jogo | Forma | 1 | X | 2 | |||||
03/17/24 | 07:00 |
|
Bolvadin Belediyespor Yıldızspor 45 FK |
1-0 | Yıldızspor 45 FK |
|
- | - | - | |||
03/24/24 | 08:00 |
|
Kütahya Özel İdare Köy İzmirspor |
0-3 | İzmirspor |
|
- | - | - | |||
08:00 |
|
Çeşme Belediyespor Yunus Emre Belediyespor |
1-0 | Yunus Emre Belediyespor |
|
- | - | - | ||||
08:00 |
|
Emirdağspor Tavşanlı Tepecikspor |
0-1 | Tavşanlı Tepecikspor |
|
- | - | - | ||||
08:00 |
|
Alaçatıspor Tire 2021 FK |
0-0 | Tire 2021 FK |
|
- | - | - | ||||
08:00 |
|
Bayındırspor Bayırköyspor |
3-1 | Bayırköyspor |
|
- | - | - | ||||
08:00 |
|
Tavşanlı Linyitspor Bolvadin Belediyespor |
3-3 | Bolvadin Belediyespor |
|
- | - | - | ||||
08:00 |
|
Yıldızspor 45 FK Manisa Sanayispor |
1-4 | Manisa Sanayispor |
|
- | - | - | ||||
04/03/24 | 08:00 |
|
İzmirspor Emirdağspor |
08:00 | Emirdağspor |
|
- | - | - | |||
08:00 |
|
Manisa Sanayispor Tavşanlı Linyitspor |
08:00 | Tavşanlı Linyitspor |
|
- | - | - |
Classificação
Group 4 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Equipe | J | V | E | D | G | Pontos | Forma | Forma | AM | 1.5+ | 2.5+ | Med. Gols | ||
1. | Çeşme Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Tire 2021 FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Bolvadin Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Tavşanlı Linyitspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Alaçatıspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Tavşanlı Tepecikspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Manisa Sanayispor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | İzmirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
9. | Asarlık Gençlikspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
10. | Yunus Emre Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
11. | Bayındırspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
12. | Yıldızspor 45 FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
13. | Bayırköyspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
14. | Kütahya Özel İdare Köy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
15. | Emirdağspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
ARTILHEIROS
# | Jogador | Gols do jogador / Gols da equipe | Quota de gols |
---|---|---|---|
1. | Murat Elkatmış |
52
19
|
37% |
2. | Aytaç Deniz |
51
12
|
24% |
3. | Hasan Aykılıç |
34
11
|
32% |
4. | Adnan Malat |
51
10
|
20% |
5. | Oğuzhan Palaz |
29
9
|
31% |
6. | Muhammed Günay |
36
8
|
22% |
7. | Hakkı Tosun |
41
8
|
20% |