Zápasová preview
MATCH REPORT
Rusko - Third Division - Moskva Oblast - 04/19/24 18:00 - 2.Kolo
2-0 [90‘]
2-0 [90‘]
HT | ||
2-0 FT |
Goals and Highlights
Zápasové stats
KARTY 0 0
KARTY 0 0
Kurzy
Sestavy
Znamya Noginsk
Bagration
Forma
Vzájemné zápasy
Vzájemné zápasy (Doma/Venku)
Forma
FORMA (DOMA/VENKU)
Dostupnost hráčů
Vzájemné zápasy (H2H)
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 |
---|
Forma týmu
Znamya Noginsk Last 6 Matches
3.5 |
Znamya Noginsk
|
18:00 |
Khimik Yunior
|
|
30.4 |
Metallist Korolev
|
18:00 |
Znamya Noginsk
|
|
26.4 |
Znamya Noginsk
|
18:00 |
Vostok Elektrostal
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.4 |
Znamya Noginsk
|
2 - 0 |
Khimki III
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
11.11 |
Peresvet Podolsk
|
1 - 2 |
Znamya Noginsk
|
1-2 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
3 (57%) 3 (68%) |
- | - | - | |
5.11 |
Znamya Noginsk
|
2 - 3 |
Sakhalin
|
1-1 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
3 (59%) 0 (74%) |
- | - | - | |
28.10 |
Akademiya Tambov
|
2 - 0 |
Znamya Noginsk
|
1-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
1 (60%) 4 (58%) |
- | - | - | |
21.10 |
Znamya Noginsk
|
0 - 0 |
Arsenal Tula II
|
0-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | 5 - 7 |
0 (63%) 6 (49%) |
- | - | - | |
15.10 |
Sakhalinets
|
0 - 2 |
Znamya Noginsk
|
0-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
2 (70%) 3 (62%) |
- | - | - |
Bagration Last 1 Matches
3.5 |
Khimki III
|
18:00 |
Bagration
|
|
30.4 |
Bagration
|
18:00 |
SSh Lytkarino
|
|
26.4 |
Lyubertsy
|
18:00 |
Bagration
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.4 |
SShOR Klin
|
0 - 2 |
Bagration
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Tabulka
Moskva oblast | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Znamya Noginsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Metallurg Vidnoye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Vostok Elektrostal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Bagration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Kosmos 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Zorkiy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | SSh Saturn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Khimik Yunior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
9. | Metallist Korolev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
10. | Khimki III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
11. | SSh Lytkarino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
12. | SShOR Klin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
13. | Lyubertsy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
14. | Vityaz Noginsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
15. | Vityaz Podolsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Situace v pohárech
Soutěže | |
---|---|
Regions Path - 2nd Round | |
Club Friendlies 4 |
Soutěže |
---|