Zápasová preview
MATCH REPORT
Německo - State Leagues: Brandenburg - 03/01/24 13:30 - 21.Kolo
3-2 [90‘]
3-2 [90‘]
HT | ||
3-2 FT |
Goals and Highlights
Zápasové stats
KARTY 0 0
KARTY 0 0
Kurzy
Sestavy
Union Klosterfelde
-
Union Klosterfelde má dobrou formu v posledních 5 zápasech
Trenér může být spokojen s formou svého týmu (4V, 0R, 1P) v posledních 5 utkání.
-
Dobrá domácí forma v 5 zápasech pro Union Klosterfelde
Bilance (5V, 0R, 0P) na domácím stadionu Sportplatz an der Gistlstraße je odměna pro fanoušky Union Klosterfelde s průměrnou návštěvou 0 na zápas.
-
Neporazitelnost (7) na domácím hřišti
V posledních 7 zápasech doma v State Leagues: Brandenburg stále neporaženi (6x vyhráli, 1x remizovali). Tým Union Klosterfelde vstřelil 23 gólů a 6 obdržel.
Zehdenick
-
Série neporazitelnosti (4) ve venkovních zápasech
V posledních 4 zápasech venku v State Leagues: Brandenburg stále neporaženi (2x vyhráli, 2x remizovali). Tým Zehdenick vstřelil 16 gólů a 8 obdržel.
-
Špatné výsledky v posledních zápasech pro Zehdenick
Nepříznivá forma v posledních 5 zápasech. Hráči i kouč musí vylepšit formu (1V , 2R, 2P) s průměrem 2.6 gólů na zápas.
Forma
Vzájemné zápasy
Vzájemné zápasy (Doma/Venku)
Forma
FORMA (DOMA/VENKU)
Dostupnost hráčů
Vzájemné zápasy (H2H)
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09/02/23 |
Zehdenick
|
0-2 |
Union Klosterfelde
|
0 - 0 | 0- 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
06/24/23 |
Zehdenick
|
4-1 |
Union Klosterfelde
|
0 - 0 | 0- 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
03/25/23 |
Union Klosterfelde
|
2-3 |
Zehdenick
|
0 - 0 | 0- 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Forma týmu
Union Klosterfelde Last 6 Matches
16.3 |
Union Klosterfelde
|
10:00 |
Victoria Seelow
|
|
13.3 |
TuS Sachsenhausen
|
14:30 |
Union Klosterfelde
|
|
9.3 |
Preußen Eberswalde
|
09:00 |
Union Klosterfelde
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.2 |
Germania Schöneiche
|
2 - 3 |
Union Klosterfelde
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
10.2 |
Fortuna Babelsberg
|
3 - 1 |
Union Klosterfelde
|
- | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | |
16.12 |
Union Klosterfelde
|
8 - 0 |
Grun-WeiY Lubben
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
24.11 |
Union Klosterfelde
|
3 - 2 |
MSV 1919 Neuruppin
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
18.11 |
Union Klosterfelde
|
2 - 0 |
Petershagen-Eggersdorf
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
10.11 |
Union Klosterfelde
|
2 - 0 |
Concordia Buckow / Wald
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Zehdenick Last 6 Matches
16.3 |
Einheit Bernau
|
10:00 |
Zehdenick
|
|
13.3 |
MSV 1919 Neuruppin
|
14:30 |
Zehdenick
|
|
9.3 |
Zehdenick
|
09:00 |
Grun-WeiY Lubben
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.2 |
Zehdenick
|
1 - 3 |
TuS Sachsenhausen
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
10.2 |
Zehdenick
|
0 - 2 |
Concordia Buckow / Wald
|
- | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | |
16.12 |
Fortuna Babelsberg
|
1 - 3 |
Zehdenick
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
18.11 |
Werderaner Viktoria
|
4 - 4 |
Zehdenick
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
4.11 |
FC Frankfurt
|
3 - 3 |
Zehdenick
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
28.10 |
Zehdenick
|
3 - 4 |
Oranienburger FC
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Tabulka
Brandenburg | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Grün-Weiß Ahrensfelde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | FC Frankfurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | TuS Sachsenhausen | 27 | 14 | 7 | 6 | 72:36 | 49 |
|
2.00 | 63% | 0.1 | 0.3 | 93% | 74% | 4.00 |
4. | MSV 1919 Neuruppin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Union Klosterfelde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Oranienburger FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Petershagen-Eggersdorf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Einheit Bernau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
9. | Germania Schöneiche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
10. | Werderaner Viktoria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
11. | BSC Süd 05 | 27 | 9 | 9 | 9 | 45:39 | 36 |
|
1.50 | 56% | 0.1 | 0.1 | 85% | 56% | 3.11 |
12. | Grun-WeiY Lubben | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
13. | Zehdenick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
14. | Preußen Eberswalde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
15. | Fortuna Babelsberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
16. | Concordia Buckow / Wald | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
17. | Victoria Seelow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Situace v pohárech
Soutěže | |
---|---|
Reg. Cup Brandenburg
vs Energie Cottbus 03/23/24
|
Semi-finals |
Soutěže | |
---|---|
Vyřazen |