Zápasová preview
MATCH REPORT
Dánsko - Denmark Series - Play-offs - 05/06/23 08:00 - 8.Kolo
1-1 [90‘]
1-1 [90‘]
0-0 HT | ||
59‘ |
0-1
Unknown
|
|
Unknown
[1-1]
|
64‘ | |
1-1 FT |
Goals and Highlights
Zápasové stats
KARTY 0 0
KARTY 0 0
Kurzy
Zápas | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | X | 2 | |||
Zprvu vypsané kurzy | 150 | 270 | 130 | ||
Kurzy před zápasem | 150 | 270 | 130 |
Góly | ||
---|---|---|
HCP | Under | Over |
2.5 | 125 | -161 |
Sestavy
B 1909
-
B 1909 drží neporazitelnost (3) zápasů v řadě
V posledních 3 zápasech Denmark Series - Play-offs je tým B 1909 stále neporažen (2 vítězství, 1 remizování). Hráči vstřelili 5 gólů a 3 gólů obdrželi.
Varde
-
Varde má dobrou formu v posledních 5 zápasech
Trenér S. Locht Karkov může být spokojen s formou svého týmu (4V, 0R, 1P) v posledních 5 utkání.
-
Varde drží neporazitelnost (4) zápasů v řadě
V posledních 4 zápasech Denmark Series - Play-offs je tým Varde stále neporažen (4 vítězství, 0 remizování). Hráči vstřelili 12 gólů a 2 gólů obdrželi.
Forma
Vzájemné zápasy
Vzájemné zápasy (Doma/Venku)
Forma
FORMA (DOMA/VENKU)
Dostupnost hráčů
Vzájemné zápasy (H2H)
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/18/23 |
Varde
|
3-1 |
B 1909
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
11/12/22 |
Varde
|
0-0 |
B 1909
|
- | - | - | - |
0 (2%) 0 (0%) |
240 | 280 | -125 | ||
09/10/22 |
B 1909
|
2-0 |
Varde
|
- | - | - | - |
0 (0%) 4 (4%) |
-137 | 280 | 300 |
Forma týmu
B 1909 Last 6 Matches
27.5 |
OKS
|
07:00 |
B 1909
|
|
20.5 |
B 1909
|
08:00 |
Brabrand II
|
|
12.5 |
B 1913
|
12:30 |
B 1909
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.4 |
Tarup-Paarup
|
0 - 0 |
B 1909
|
0-0 | 9 - 16 | 4 - 4 | 28 - 50 | 3 - 5 |
0 (0%) 0 (0%) |
130 | 275 | 160 | |
22.4 |
B 1909
|
3 - 2 |
Otterup
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
-200 | 333 | 350 | ||
15.4 |
Hedensted
|
1 - 2 |
B 1909
|
1-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
-120 | 275 | 240 | |
11.4 |
B 1909
|
0 - 1 |
B 1913
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
8.4 |
B 1909
|
3 - 3 |
OKS
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
1.4 |
Brabrand II
|
2 - 2 |
B 1909
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Varde Last 6 Matches
27.5 |
Tarup-Paarup
|
07:00 |
Varde
|
|
20.5 |
Varde
|
09:00 |
Hedensted
|
|
13.5 |
Brabrand II
|
08:00 |
Varde
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.4 |
Otterup
|
0 - 3 |
Varde
|
0-1 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 4 (0%) |
300 | 300 | -149 | |
22.4 |
Varde
|
3 - 1 |
OKS
|
0-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
100 | 260 | 200 | |
15.4 |
B 1913
|
1 - 3 |
Varde
|
1-3 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 4 (0%) |
140 | 260 | 138 | |
8.4 |
Varde
|
3 - 0 |
Tarup-Paarup
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
1.4 |
Hedensted
|
2 - 0 |
Varde
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
25.3 |
Varde
|
2 - 2 |
Brabrand II
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Tabulka
Relegation Round | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Group 1 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Greve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Karlslunde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Tarnby FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | B 1908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | KFUM Roskilde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Gørslev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | GVI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Herstedøster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 2 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | LSF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Skjold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Allerod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | VB 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Næstved II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Herlev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Slagelse B&I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | KFUM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 3 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | OKS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Tarup-Paarup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Hedensted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Varde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | B 1909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | B 1913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Brabrand II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Otterup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 4 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Aarhus Fremad II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | AaB II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Viby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Norresundby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Kjellerup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | VRI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | ASA Aarhus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Djursland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Situace v pohárech
Soutěže | |
---|---|
Žádné data | |
Landspokal Cup
vs Fjordager 08/08/23
|
1st Round |
Denmark Series - Play-offs
vs B 1913 05/12/23
|
Relegation Round |
Soutěže | |
---|---|
Landspokal Cup
vs Kolding B 08/08/23
|
1st Round |
Denmark Series - Play-offs
vs Brabrand II 05/13/23
|
Relegation Round |