Zápasová preview
MATCH REPORT
Dánsko - Denmark Series - Play-offs - 05/06/23 07:00 - 8.Kolo
3-0 [90‘]
3-0 [90‘]
Unknown
[3-0]
|
36‘ | |
1-0 HT | ||
Unknown
[2-0]
|
57‘ | |
89‘ |
[3-0]
Unknown
|
|
3-0 FT |
Goals and Highlights
Zápasové stats
KARTY 0 0
KARTY 0 0
Kurzy
Zápas | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | X | 2 | |||
Zprvu vypsané kurzy | 115 | 260 | 175 | ||
Kurzy před zápasem | -105 | 280 | 200 |
Góly | ||
---|---|---|
HCP | Under | Over |
2.5 | -118 | -105 |
Sestavy
Karlslunde
-
Špatné výsledky v posledních zápasech pro Karlslunde
Nepříznivá forma v posledních 5 zápasech. Hráči i kouč H. Johannesen musí vylepšit formu (0V , 2R, 3P) s průměrem 1.2 gólů na zápas.
-
Šňůra (5) zápasů bez vítězství
Tým Karlslunde celkem nevyhrál již (5) zápasů v řadě. Poslední výhra byla proti Herstedøster (3-2) dne 25.3.23
KFUM Roskilde
Forma
Vzájemné zápasy
Vzájemné zápasy (Doma/Venku)
Forma
FORMA (DOMA/VENKU)
Dostupnost hráčů
Vzájemné zápasy (H2H)
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/18/23 |
KFUM Roskilde
|
2-0 |
Karlslunde
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
11/19/22 |
Karlslunde
|
3-2 |
KFUM Roskilde
|
- | - | - | - |
0 (7%) 8 (0%) |
100 | 275 | 188 | ||
09/17/22 |
KFUM Roskilde
|
1-2 |
Karlslunde
|
- | - | - | - |
0 (6%) 11 (12%) |
275 | 280 | -137 | ||
08/07/20 |
Karlslunde
|
2-1 |
KFUM Roskilde
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Forma týmu
Karlslunde Last 6 Matches
27.5 |
Greve
|
07:00 |
Karlslunde
|
|
18.5 |
Karlslunde
|
05:30 |
Tarnby FF
|
|
12.5 |
Herstedøster
|
12:30 |
Karlslunde
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.4 |
B 1908
|
2 - 1 |
Karlslunde
|
1-0 | 9 - 14 | 5 - 8 | 29 - 36 | 1 - 7 |
0 (0%) 11 (0%) |
120 | 260 | 175 | |
22.4 |
Karlslunde
|
0 - 0 |
GVI
|
0-0 | 11 - 11 | 1 - 2 | 69 - 96 | 4 - 6 |
0 (0%) 0 (0%) |
-200 | 320 | 375 | |
14.4 |
Gørslev
|
0 - 0 |
Karlslunde
|
0-0 | 7 - 9 | 3 - 1 | 43 - 78 | 3 - 4 |
0 (0%) 11 (0%) |
220 | 280 | -118 | |
8.4 |
Karlslunde
|
0 - 1 |
Greve
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
31.3 |
Tarnby FF
|
3 - 1 |
Karlslunde
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
25.3 |
Karlslunde
|
3 - 2 |
Herstedøster
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
KFUM Roskilde Last 6 Matches
27.5 |
B 1908
|
06:00 |
KFUM Roskilde
|
|
20.5 |
KFUM Roskilde
|
07:30 |
Gørslev
|
|
12.5 |
Tarnby FF
|
13:00 |
KFUM Roskilde
|
Pol. |
Střely |
Střely (na bránu) |
Nebez. Útoky |
Rohy |
Změny Sestavy |
1 | X | 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.4 |
GVI
|
0 - 1 |
KFUM Roskilde
|
0-1 | 13 - 3 | 5 - 1 | 64 - 30 | 8 - 1 |
0 (0%) 8 (0%) |
210 | 250 | 100 | |
22.4 |
KFUM Roskilde
|
1 - 1 |
Greve
|
0-1 | 8 - 13 | 4 - 8 | 64 - 76 | 3 - 2 |
0 (0%) 0 (0%) |
125 | 260 | 155 | |
14.4 |
Herstedøster
|
4 - 0 |
KFUM Roskilde
|
2-0 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 8 (0%) |
300 | 300 | -154 | |
8.4 |
KFUM Roskilde
|
0 - 2 |
B 1908
|
0 - 0 | 0 - 0 | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
31.3 |
Gørslev
|
1 - 2 |
KFUM Roskilde
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - | ||
25.3 |
KFUM Roskilde
|
1 - 1 |
Tarnby FF
|
- | - | - | - |
0 (0%) 0 (0%) |
- | - | - |
Tabulka
Relegation Round | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Group 1 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Greve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Karlslunde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Tarnby FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | B 1908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | KFUM Roskilde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Gørslev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | GVI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Herstedøster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 2 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | LSF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Skjold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Allerod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | VB 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Næstved II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Herlev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Slagelse B&I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | KFUM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 3 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | OKS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Tarup-Paarup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Hedensted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Varde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | B 1909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | B 1913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | Brabrand II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Otterup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Group 4 | |||||||||||||||
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Aarhus Fremad II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | AaB II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Viby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Norresundby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | Kjellerup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | VRI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | ASA Aarhus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Djursland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
Situace v pohárech
Soutěže | |
---|---|
Žádné data | |
2nd Round | |
Denmark Series - Play-offs
vs Herstedøster 05/12/23
|
Relegation Round |
Soutěže | |
---|---|
Žádné data | |
Landspokal Cup
vs Brønshøj 08/08/23
|
1st Round |
Vyřazen | |
Denmark Series - Play-offs
vs Tarnby FF 05/12/23
|
Relegation Round |