Second Division - Minsk Region
-
Bělorusko - Second Division - Minsk Region
- Vysshaya Liga
- Pershaya Liga
- Second Division
- Belarusian Cup
- Super Cup
-
women
- Vysshaya Liga Women
- Women's Cup
-
youth
- Vysshaya Liga Reserve
- Play-offs 1/2
- Second Division - Vitebsk Region
- Super Cup Women
- Second Division - Gomel Region
- Second Division - East
- Second Division - Mogilev Region
- Second Division - Minsk Region
- Second Division - West
- Belazovets Friendly Tournament
- Second Division - Brest Region
- Second Division - Final Tournament
- Second Division - Grodno Region
- Season 2023
Second Division - Minsk Region STATISTIKY
Zápasy
Datum | Čas | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datum | Čas | Forma | Zápas | Forma | 1 | X | 2 | |||||
09/10/23 | 08:00 |
|
Partizan Salihorsk Viktoriya Maryina Horka |
2-1 | Viktoriya Maryina Horka |
|
- | - | - | |||
08:00 |
|
Krumkachy BGU Minsk |
2-1 | BGU Minsk |
|
- | - | - | ||||
09/16/23 | 05:00 |
|
Molodechno-2018 II Partizan Salihorsk |
1-2 | Partizan Salihorsk |
|
- | - | - | |||
09:00 |
|
Viktoriya Maryina Horka Kronon |
2-1 | Kronon |
|
- | - | - | ||||
10:00 |
|
Kolos Cherven Bobovnya |
1-1 | Bobovnya |
|
- | - | - | ||||
13:00 |
|
Uni Minsk Tarpeda |
3-3 | Tarpeda |
|
- | - | - | ||||
13:00 |
|
Energosbyt-BSATU Krumkachy |
0-9 | Krumkachy |
|
- | - | - | ||||
09/17/23 | 10:00 |
|
Traktor Minsk Serebryanka |
6-1 | Serebryanka |
|
- | - | - | |||
13:00 |
|
BGU Minsk Urozhaynaya |
2-1 | Urozhaynaya |
|
- | - | - | ||||
09/22/23 | 18:00 |
|
Kronon Molodechno-2018 II |
18:00 | Molodechno-2018 II |
|
- | - | - |
Tabulka
Minsk | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Tým | Z | V | R | P | G | BODY | Forma | PPG | BTTS | 1.5+ | 2.5+ | Goly | ||
1. | Traktor Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
2. | Krumkachy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
3. | Uni Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
4. | Tarpeda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
5. | BGU Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
6. | Urozhaynaya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
7. | BFSO Dinamo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
8. | Serebryanka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |
9. | Energosbyt-BSATU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0.00 | 0% | - | - | 0% | 0% | 0 |